Luke 19 er åpnet!
Henger du fortsatt med, eller snublet du et sted mellom andre og tredje lys på adventsstaken? Rekker du 3 km eller mer med løpesko nå i julestria kan du i dagens luke vinne New Balance løpesko!
Logg på Strava og registrer deg deretter på Solorace innen torsdag blir til fredag for å bli med i trekningen. Vinneren trekkes tilfeldig - uansett distanse og plassering!
Om Solorace julekalender
Selve gjennomføringen er gjennom Strava. Stravakonto er derfor nødvendig for deltagelse. Løp først, logg med Strava, og registrer deretter aktiviteten din på Solorace før midnatt. Aktiviteten må være logget som run eller trailrun (herunder jogging, løping, terrengløping og tredemølle, være live-tracked for at Solorace skal kunne hente den opp. Løp som legges til manuelt i Strava vil ikke kunne registreres i Solorace. Det er gratis å delta. Resultatlistene for alle distanser, og deltagelse vises på nettsiden. Vi deler ut premier i alle størrelser - og trekker vinnere tilfeldig, uansett distanse og plassering. Har du løpeglede er du med, og er du med har du mulighet til å vinne!
Du må registrere løpet ditt på Solorace innen kl 24.00 inneværende dag for å bli med i trekningen av dagens premie. Vi trekker innen mørket senker seg påfølgende dag. Vinneren kontaktes via Strava og løpet som registreres.
Premier sendes ut etter endt julekalender om ikke annet er avtalt med vinner. Se de heldige her!
Kontakt oss på kundeservice@loplabbet.no om du har spørsmål.