Fri frakt på ordre over 750,-
Missing alt

løp julen inn

16. desember

Hei mandag og ny uke! Deltar du på dagens luke dag kan du være den heldige vinner av gavekort på valgfri Hoka treningssko fra vårt sortiment!
Oppskriften er som før - løp 3 km eller mer, logg med Strava og registrer deg deretter på Solorace innen mandag blir til tirsdag. Vinneren trekkes tilfeldig - uansett distanse og plassering!
Missing alt

  • Missing alt

  • Missing alt

  • Missing alt

Om Solorace julekalender

Selve gjennomføringen er gjennom Strava. Stravakonto er derfor nødvendig for deltagelse. Løp først, logg med Strava, og registrer deretter aktiviteten din på Solorace før midnatt. Aktiviteten må være logget som run eller trailrun (herunder jogging, løping, terrengløping og tredemølle, være live-tracked for at Solorace skal kunne hente den opp. Løp som legges til manuelt i Strava vil ikke kunne registreres i Solorace. Det er gratis å delta. Resultatlistene for alle distanser, og deltagelse vises på nettsiden. Vi deler ut premier i alle størrelser - og trekker vinnere tilfeldig, uansett distanse og plassering. Har du løpeglede er du med, og er du med har du mulighet til å vinne!
Du må registrere løpet ditt på Solorace innen kl 24.00 inneværende dag for å bli med i trekningen av dagens premie. Vi trekker innen mørket senker seg påfølgende dag. Vinneren kontaktes via Strava og løpet som registreres.
Premier sendes ut etter endt julekalender om ikke annet er avtalt med vinner. Se de heldige her!
Kontakt oss på kundeservice@loplabbet.no om du har spørsmål.