Med det fjerde lyset tent, teller vi ned dagene - både til jul og til noe nytt! For bak dagens luke ligger en liten forsmak på det som venter: Mizuno er på vei inn i Löplabbets hyller på nyåret og vi gir bort splitter nye Neo Zen 2 - lett, responsiv og laget for deg som vil ha en sko som funker til det meste.
Løp 3 km eller mer, logg økta med Strava og registrer løpet før vi trer inn i juleuka. En heldig vinner trekkes som alltid tilfeldig – uansett distanse og plassering.
MIZUNO INN PÅ LÖPLABBET
Modellene Mizuno Neo Zen 2 og Neo Vista 2 er utviklet for løpere som ønsker komfort, flyt og respons i den daglige treningen. Neo Zen 2 er en allsidig allrounder med myk demping og lett løpsfølelse - godt egnet til rolige turer, mengdetrening og restitusjon. Neo Vista 2 bygger videre med litt høyere stack og en plate som gir mer energi i steget - noe som gjør den godt egnet for turer i høyere tempo og økter der du ønsker litt ekstra fremdrift.
Hyperwarp-serien er Mizunos satsing innen konkurransesko. Hyperwarp Pure er den letteste og mest eksplosive modellen, utviklet for maksimal respons og fart når hvert sekund teller. Hyperwarp Pro deler mye av den samme teknologien, men er laget for å tåle flere økter og et godt valg for både raske treningsøkter og konkurranser.
Kommer snart på Löplabbet!
Om julekalenderen
Selve gjennomføringen er gjennom Strava. Stravakonto er derfor nødvendig for deltagelse. Løp først, logg med Strava, og registrer deretter aktiviteten din. Aktiviteten må være logget som run eller trailrun (herunder jogging, løping, terrengløping og tredemølle), satt til offentlig/åpen i Strava og være live-tracked for at vi skal kunne hente den opp. Løp som legges til manuelt i Strava vil ikke kunne registreres. Det er gratis å delta.
Resultatlistene for alle distanser, og deltagelse vises på nettsiden. Vi deler ut premier i alle størrelser - og trekker vinnere tilfeldig, uansett distanse og plassering. Har du løpeglede er du med, og er du med har du mulighet til å vinne!
Du må registrere løpet ditt innen kl 24.00 inneværende dag for å bli med i trekningen av dagens premie. Vinnerene kontaktes via Strava og løpet som registreres.
Vi samler opp alle løp og gjør et stortrekk av syv dagsvinnere hver mandag, mens de siste lukene får sin egen høytidstrekk på selveste 1. juledag.
Premier sendes ut etter endt julekalender.
Har du spørsmål eller er det trøbbel i løypa? Kontakt oss på kundeservice@loplabbet.no