
FEEL COMFORT, FIND ENERGY
ASICS SONICBLAST & MEGABLAST
Energisk respons og maks demping.
To nyheter fra Asics – Sonicblast for deg som vil ha en lett, responsiv allrounder med plate, og Megablast for deg som ønsker maksimal demping og respons. Begge kombinerer moderne teknologi, komfort og fart.

ASICS SONICBLAST
Sonicblast er en allsidig løpesko for varierte økter – fra rolige langturer til raske intervaller. Den ligner på Magic Speed 4, men har et mer responsivt skum og høyere mellomsåle for ekstra demping.
Den lette, sømløse overdelen i pustende Engineered Mesh gir komfort og støtte der det trengs. Mellomsålen kombinerer mykt og responsivt FF Turbo 2 nærmest foten med stabilt FF Blast Max mot underlaget. En Pebax-plate mellom skumlagene gir mer effektivt fraspark, mens rocker-konstruksjonen sikrer en smidig stegavvikling. Yttersålen med Asics Grip gir godt feste, selv på våt asfalt.
- VEKT DAME/HERRE 223 GR / 256 GR
- SÅLE HÆL/FORFOT D 45/37 MM | H 46/38 MM
- DROPP 8 MM

ASICS MEGABLAST
Megablast legger seg over Superblast 2 – med samme tykke mellomsåle, men med nytt, lettere FF Turbo2-skum som gir en god kombinasjon av myk støtdemping og respons. En stødig og bred sålebase gir ekstra stabilitet i modellen.
Den lette overdelen i pustende Engineered mesh er sømløs for maksimal komfort, mens den markante rocker-konstruksjonen gjør steget smidig og effektivt. Yttersålen med Asics Grip sørger godt feste og slitestyrke, også på våte underlag.
Asics Megablast er en allsidig løpesko og passer til alle økter uansett lengde og hastighet. Det nye skummet gjør den til et godt alternativ til de progressive langturene frem mot en maraton.
- VEKT UNISEX 230 GR
- SÅLE HÆL/FORFOT 46/38 MM
- DROPP 8 MM
Asics Sonicblast og Megablast kommer snart på Löplabbet.